Evropa v otázkách, Hospodský Kvíz

Pondělí 2. května 2022 de 19h00 à 22h00

Rok 2022 je pro Francii a Českou republiku důležitý. Naše dvě země budou předsedat Radě Evropské unie od ledna do června v případě Francie a od července do prosince v případě České republiky.

Náš spolek, který si klade za cíl podporovat francouzsko-český dialog při budování evropských hodnot, nemůže tuto událost propásnout. U příležitosti této události nabízíme ve spolupráci s organizací Europe Direct Pardubice a za podpory Statutárního města Pardubice a Velvyslanectví Francie v České republice od února do června malý program kulturních aktivit věnovaných Evropě a rozmanitosti jejích kultur a území.

Po krásném zahajovacím večeru věnovaném evropské gastronomii si s námi v pondělí 02. května od 19 hodin zábavnou formou vyzkoušejte své znalosti o Evropě a jejích kulturách v obřím týmovém kvízu!
Čeká vás více než padesát otázek na různá témata, jako je zeměpis, historie, hudba, politika atd... Na programu bude také speciální zaměření na francouzskou kulturu v České republice a českou kulturu ve Francii.

Těšíme se na vás v příjemném prostředí Záložna Restaurant v Pardubicích. Akci bude v češtině hostit tým Hospodský kvíz Česká republika.

Účastnický poplatek činí 80 korun na osobu. Vyhrát můžete skvělé ceny.
Chcete-li se akce zúčastnit a připojit se k týmům Aliance, zaregistrujte se do 28. dubna e-mailem na adrese af@afpardubice.com.

Uvidíme se v pondělí 02. května v 19 hodin v Záložna Restaurant v Pardubicích.

Místo

Záložna Restaurant

Adresa

Pernštýnské nám. 55, 530 02 Pardubice I-Staré Město