KONCERT : Bal Pygmée

Pátek 20. dubna 2018 18:30-21:30

Máte chuť se ponořit do orientální zvukové směsi, kde mají své místo alsaský dialekt, realistická píseň, angažovaná říkadla, maghrebský trans, reggae, jazz, rock, nebo také electro? Frankofonní skupina Bal Pygmée vás zve do svého nepopsatélného smyslného, divadleního a rozčarovaného vesmíru v pátek 20. dubna v 18h30 v Bohémské hospodě v Pardubicích. Po celý večer se můžete nechat unášet hlasem zpěvačky Maliky, Antoinovým akordeonem, Franckovým klarinetem a Francisovým bicím nástrojem. Pokud bude stát počasí při nás, budeme si navíc moci vychutnat tento koncert na zahrádce (držme palce).

Přejete si blíže poznat členy této skupiny? Máte jedinečnou možnost si je ubytovat přímo u sebe doma večer po koncertě! Skupina Bal Pygmée by si totiž přála strávit noc v našem kouzelném městě s českými rodilými mluvčími, aby se úplně sžili s kulturou této země. Neváhejte nám dát vědět, pokud u sebe máte místo a rádi jim ho poskytnete! Může to jak pro vás, tak i pro ně, být skvělá zkušenost!

Mále video na závěr, které vám ukáže atmosféru nadcházejícího koncertu a uvede vás do velkého očekávání: https://www.youtube.com/watch?v=SqsaKxj4YSY

Místo

Bohémská hospoda

Adresa

Pernštýnské nám. 4, 530 12 Pardubice