BONJOUR PARDUBICE ! 2018

Francie přijíždí do Pardubic

Otevřete oči dokořán! Slyšíte? Je to kohoutí kokrhání! A ne kdejakého kohouta! Je to kohout francouzský! Ano, slyšíte dobře, je to zpěv Francie, která přijíždí do Pardubic!
Toto ranní kokrhání křičí: “ BONJOUR PARDUBICE !”
Sledujte kohouta, který vám přináší třítýdenní festival vybavený neuvěřitelnými akcemi - jedny překvapivější než druhé, které vám představí francouzskou kulturu moderní a plnou energie.

BONJOUR PARDUBICE ! 2018

Přijďte se setkat s francouzskou kulturou ve všech koutech Pardubic. Jednou v Automatických mlýnech, podruhé v Krajské knihovně, nebo také na legálních zdech Na Slovanech! Od 31. října do 21. listopadu 2018 zanechte své kufry doma, výlet do Francie se koná přímo u vás. Budete moci ochutnat francouzskou kulturu v takových formách, které jste ještě neviděli! Výjimeční umělci z Francie přijíždí do Pardubic, aby vám představili DJ Francii, Street art Francii, nebo také komiksovou Francii! Nezapomeneme ani na oblíbené jídlo Francouzů, které také zaplaví naše akce! Vaše chuťové pohárky se již nemohou dočkat, až to vše ochutnají? Nejlepší na tom všem je, že můžeme sdílet společně oslavy mezi francouzskou kulturou a naším krásným městem Pardubice.
“Francouzsko-český” zní velmi melodicky, jak se budete moci přesvědčit během jedinečného divadelního představení, nebo na barevném kreativním ateliéru.
Váš diář bude plný k prasknutí, takže si hlavně nezapomeňte zamluvit svá místa co nejrychleji, protože by byla velká škoda zaspat kohoutí kokrhání!