Letní ateliéry pro děti 2022

Ještě nemáte naplánované aktivity pro vaše děti na letošní prázdniny? Vyberte si Letní ateliéry Francouzské aliance!

Hravá a dynamická výuka francouzského jazyka prostřednictvím kreativních a kolektivních aktivit pro děti od 6 do 15 let. Zkrátka, od 11. do 22. července mohou vaše ratolesti zažít spoustu skvělých zážitků!

Letní ateliéry pro děti 2022

Zábavná výuka v kreativním prostředí

Letní ateliéry Francouzské Aliance se skládají z kvalitní výuky francouzštiny, kolektivních kreativních činností zaměřené na zájmy dětí a mládeže, každodenních procházek, her uvnitř i venku, zajištěného občerstvení 3 krát denně (dopolední svačina, oběd a odpolední svačina) a návštěvy kulturního místa v Pardubicích (galerie nebo muzeum, podrobné informace budou sděleny v červnu).

Aktivity jsou vedeny českými a francouzskými lektory a probíhají v prostorách Aliance na Pernštýnském náměstí 54 v Pardubicích. Děti mohou zůstat v Alianci denně od 8 do 17 hodin.

Pro lepší představu

Zde jsou výsledky letního video ateliréru z roku 2021 : https://www.youtube.com/watch?v=8bnxYHlV1IU&t=13s

Rozvrh, další informace a přihláška

Podrobný časový rozvrh, další informace o průběhu aktivit a přihlášku naleznete zde: https://www.francouzstina-pardubice.cz/Nos-cours-pour-enfants

Pokud máte jakékoli dotazy nebo nejasnosti, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle +420 466 501 457 nebo e-mailem na adrese af@afpardubice.com.