Culturethèque

Objevte Kulturotéku, digitální studovnu a knihovnu Francouzského Institutu! Tato elektronická mediatéka je přístupná z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu po celé České republice. Najdete tu současnou nabídku francouzských dokumentů a podkladů, které se nenacházejí v sídle Vaší  Aliance a které doplní a výrazně rozšíří Vaše studijní materiály.

Audio-knihy, videa, noviny, časopisy, hudba, naučné a výukové programy.... Objevte mnoho pedagogických a zábavných studijních podkladů on-line. Staňte se předplatitelem Kulturotéky a získejte tak přístup do části mediatéky pražského Institutu. Na tři týdny si tam budete moci vypůjčit 5 dokumentů (kromě DVD a CD). Je to skvělá příležitost najít zdroje a opatřit si materiály, ke kterým jste doteď neměli přístup a žít tak francouzštinou kdekoliv, tím nejúplnějším a nejefektivnějším způsobem!

Využívat tento praktický a inovační podklad budete moci zapsáním se do mediatéky francouzské kulturní sítě v České republice (Francouzský Institut a pobočky Francouzské Aliance). Zápis je tedy možno provést v pardubické francouzské Alianci, vyplněním přihlašovacího formuláře „mediatéka a culturotéka“.
Předplatné "mediatéka a culturotéka“: 350 Kč.


Více informací:
Tel: +420 466 501 457
E-mail: af@afpardubice.com

Nebo na webové adrese kulturotéky: www.culturetheque.com