Zkuste vyhrát letní sportovní pobyt ve Francii vyplněním kvízu od UCPA !

Proslulá svými zkušenostmi v oblasti sportu, ve více než 80 aktivitách odehrávajících se na těch nejlepších místech, Národní unie sportovních center ve volné přírodě umožní svým klientům prožít nevídané sportovní a lidsky obohacující zážitky! Jedinečná atmosféra, ve které se sport snoubí s přátelskou a sdílnou náladou, je zárukou prožití nezapomenutelných sportovních setkání a získání nových zkušeností ve Francii a ve světě - pro každé dítě, dospívajícího i dospělého. Francouzské aliance v České republice obnovily tento rok spolupráci s UCPA, využijte tedy této příležitosti!

Kvíz pro Vás bude k dispozici ve Francouzské alianci během francouzského dne 27. května a dalších dní. Výherce na národní úrovni bude vylosován z účastníků s nejvíce správnými odpověďmi, kteří se kvízu zúčastnili ve Francouzských aliancích v ČR. Výherce kontaktuje přímo společnost UCPA. Každý student Francouzské aliance má navíc nárok na slevu. V případě zájmu Vám AF sdělí slevový kód BEE2. Tento kód Vám umožní využít 5% slevy na sportovní pobyt ve Francii.

Cenou kvízu je pobyt v Serre-Chevalier, Francie, od neděle 30. srpna do soboty 5.září.
- 7 dní/6 nocí
- plná penze
- zahrnuté aktivity:  Pass'Multisports objevte Serre Che 
Raft / Canoraft / horské kolo / tůra / Via Ferrata (6 půldenních aktivit)

Popis pobytu naleznete na odkazu níže:
http://www.ucpa-vacances.com/sejour/SFASCGD15-pass-multisports-decouverte-serre-che-multisports-serre-chevalier-le-grand-serre-che-/participants/18/date-depart/30-08-2015-3DAYto30-08-2015+3DAY/

Rezervace:
Telefon: 00 33 9 69 325 095 

Internetové stránky:
Ve francouzském jazyce: www.ucpa-vacances.com
V anglickém jazyce : www.ucpa.co.uk

Výherce se obrací přímo na společnost UCPA, jako zájemce o zájezd, který využívá výhry nebo slevy vycházející z partnerství společnosti UCPA a AF.
Kvíz je možné odevzdat do: 15.června
Podrobnější pravidla zde