Večírek “Cesta do Tuniska” za přítomnosti francouzskotuniského autora Yamena Manaie

Celý svět v březnu oslavuje Frankofonii. Při této příležitosti Francouzská aliance v Pardubicích přivítá francouzskotuniského spisovatele Yamena Manaie, který právě publikoval svou novou knihu « Pochod nejistoty ». Francouzská aliance na jeho počest pořádá dne 17. března od 18:30 večírek « Cesta do Tuniska »

Tento večírek bude příležítostí vycestovat do severní Afriky a odhalit tuniskou kulturu. Na programu večera je představení této země, jejích tradic a historie, soutěžní kvíz a ochutnávka tuniských specialit. Budete mít zároveň jedinečnou příležitost seznámit se s autorem a nechat si napsat věnování do jeho nové knihy. Těšíme se, že na tento večírek dorazíte v hojném počtu. Vítani budou jak francouzsky mluvící jedinci, tak milovníci francouzštiny a Francie. V kvízu je možné vyhrát hezké ceny, mezi něž patří také nová kniha s názvem Pochod nejistoty.

Večírek “Cesta do Tuniska” za přítomnosti francouzskotuniského autora Yamena Manaie, v pondělí 17. března 2014 od 18:30 v prostorách Francouzské alliance Pardubice.
Vstupné: 120,-Kč (Povinná rezervace do 15. března 2014 na adrese af@afpardubice.com. Počet míst je omezen.)

Alliance Française de Pardubice
Pernštýnské nám. 54
530 21 Pardubice