Ukázka hry a turnaj v pétanque

Rychle si zapište do kalendáře! V sobotu 20. září 2014 od 13.00 hodin proběhne na valech pardubického zámku velká “pétanquová událost“. Ze spolupráce francouzské pardubické Aliance s pétanquovým klubem Aura Havlíčkův Brod vzešla organizace master class, naučného setkání a turnaje.

Milovníci pétanque budou mít příležitost těžit ze zkušeností a z profesionality členů klubu Aura Havlíčkův Brod a ti, kteří pétanque ještě neznají, se s ním budou moci seznámit. Ukázkovou hru budou vést členové klubu, kteří Vám s radostí a s nadšením předvedou a odkryjí všechny taje a techniky tohoto sportu. Po jejich představení a jistě pozoruhodném výkonu bude následovat soutěž v pétanque, kde budete moci přímo uvést v praxi nově získané znalosti.

At‘ už se do turnaje zapojíte či ne, velmi se těšíme na Vaši hojnou účast. Celá akce je příležitostí účastnit se sportovní události a zároveň si užít krásného ještě letního počasí, setkat se s přáteli a třeba uspořádat malý piknik. Díky přítomnosti Palačinkárny u Iris si také budete moci na místě vychutnat vynikající francouzské palačinky.

Program – sobota 20 září. 2014:
- 13.00 – 14.00: Ukázka hry pétanque
- 14.00 : Turnaj v pétanque

 

 Pétanque klub Aura Havlíčkův Brod:
 Zahradnického 3313, 580 01 Havlíčkův Brod

 

 

 

Palačinkárna u iris:

Jiráskova 1445, 53002 Pardubice