Ukázka hry a turnaj v pétanque

Rychle si zapište do kalendáře! V pátek 13. června 2014 od 16 hodin proběhne v zámeckém parku velká “pétanquová událost“. Ze spolupráce francouzské pardubické Aliance s pétanquovým klubem Aura Havlíčkův Brod vzešla organizace master class, naučného  setkání a turnaje.

Milovníci pétanque budou mít příležitost těžit ze zkušeností a z profesionality členů klubu Aura Havlíčkův Brod a ti, kteří pétanque ještě neznají, se s ním budou moci seznámit. Ukázkovou hru budou vést členové klubu, kteří Vám s radostí a s nadšením předvedou a odkryjí všechny taje a techniky tohoto sportu. Po jejich představení a jistě pozoruhodném výkonu bude následovat soutěž v pétanque, kde budete moci přímo uvést v praxi nově získané znalosti. Sklenička vychlazeného pastisu povzbudí každého soutěžícího a pro výherce je připraven dárek!

At‘ už se do turnaje zapojíte či ne, velmi se těšíme na Vaši hojnou účast. Celá akce je příležitostí zúčastnit se sportovní události a zároveň si užít krásného letního počasí, setkat se s přáteli a třeba uspořádat malý piknik. Díky přítomnosti Palačinkárny u Iris si také budete moci na místě vychutnat vynikající francouzské palačinky.

 

Program – pátek 13. června 2014:

- 16h30 – 18h: Ukázka hry pétanque
- 18h: Turnaj v pétanque

Přihlášení do turnaje pétanque na místě (20 volných míst): 30 kc

 

  Pétanque klub Aura Havlíčkův Brod
 Zahradnického 3313, 580 01 Havlíčkův Brod
 

 


 Palačinkárna u iris
 Jiráskova 1445, 53002 Pardubice