Soutěž “Dopis Ježíškovi”

Až do 7. prosince

Vánoce se blíží  a tak si Vás Francouzská Aliance v Pardubicích dovoluje pozvat do soutěže „Dopis Ježíškovi“. Princip je jednoduchý: sepište ve francouzštině dopis určený Ježíškovi, ve kterém vyjádříte Vaše přání, ať už hmotné nebo nehmotné, osobní či kolektivní, pro Vás nebo pro ostatní. Dopisy mohou být něžné, vtipné, poetické, s přiloženým obrázkem nebo bez... Hlavně ať jsou ručně psané a jdou od srdce!
Dopisy odevzdávejte do schránky připravené k tomuto účelu v sídle Francouzské Aliance do 7. prosince 2015. Nejlepší dopisy budou vybrány Francouzskou Aliancí a vítězové budou odměněni dárky od značky Clairefontaine.
Ujměte se tedy tužky, fixů, nůžek nebo barev... Netrpělivě čekáme a těšíme se na Vaše dopisy!

Podmínky soutěže

1. Kategorie soutěže

Soutěž je rozdělená do tří kategorií: - děti od 6 do 10 let - mládež od 11 do 15 let - starší 16 let Soutěž je také otevřená dospělým. Prosíme, napište na zadní stranu dopisu Vaše příjmení, jméno, kategorii v jaké soutěžíte a také kontaktní údaje, abychom se s Vámi mohli spojit.

2. Podmínky účasti v soutěži
- dopis Ježíškovi musí být napsaný ručně a francouzsky - v dopise se přímo adresujte na Ježíška - nemůže se jednat o kopii nebo reprodukci textu, napsaného třetí nezúčastněnou osobou - odevzdejte dopis do sídla Francouzské Aliance do 7. prosince 2015 - maximální rozsah dopisu je jedna stránka (ne více!)

3. Kritéria vyhodnocení dopisů
Při vyhodnocování Vaších dopisů se budeme především zaměřovat na: - pravopis - formu dopisu - originalitu a nápaditost obsahu
Bonusové body můžete také získat dekorací a výzdobou Vaších dopisů/obálek.

4. Vyhodnocení soutěže
Výsledky soutěže budou uveřejněny v týdnu .7 prosince 2015 a dárky bude možné vyzvednout v sídle Francouzské Aliance. Výherce přímo zkontaktujeme na základě uvedených kontaktních údajů na zadní straně dopisů.