OZMA - Jazz

Legendární koncertní sál Jazz Tangens má tu čest přvítat hudební skupinu OZMA.
Světoběžníci z OZMY jsou zpět a chystají se na velkou evropskou turné!
Kvarteto představí skladby z nového alba, které plánují na rok 2016.
Jazz skupiny OZMA se skládá z energie a otevřenosti, z volnosti, ze svobody swingu a z efektivnosti rocku. Nechybí zde ani chytlavý groove a neskutečná dávka teamového ducha.
Kytarové riffy, nečekané obraty, různorodé kontrapunkty a zvukové exploze, OZMA je skupina svého času, která důvěrně zastupuje eklektickou a kreativní tvorbu.

Díky originální hudbě a neustálému riskování, vystoupení hudební skupiny zaujme jak chytré znalce, tak zvědavé neofyty. Vytvořená umělecká muzikální linka je násobná a reflektuje různorodé sféry vlivů hudebníků.

Původem ze Strasbourgu, OZMA je jazzová skupina s bohatými a různými vlivy, vytvářející nanejvýš aktuální svět pro dobrodružnou a všem přístupnou hudbu. Od roku 2007 za sebou mají velký počet turné (více jak 200 koncertů v Americe, Africe, Indii a Evropě), různorodé kreace (obsáhlý ansámbl, čtyři kinematografické koncerty, dva fotografické koncerty, spolutvorbu s vizuálním uměním) a taktéž četná setkání s mezinárodními umělci (Burkina Faso v roce 2008, Gujarat v Indii v roce 2012, Jižní Afrika v roce 2014). To vše vytváří jedinečný, OZMický styl!

06.11 180 Kč AF/200 Kč ostatní 20:20 h Jazztangens Club